Projekty domów weselnych

projekty domów weselnych

Kliknij tutaj, aby sprawdzić więcej projektów domu weselnego

Prowadzenie domu weselnego uznawane jest od wielu lat za doskonały pomysł na biznes. Przedsięwzięcie to wiąże się jednak także z dużą odpowiedzialnością. Wykreowana przez nas przestrzeń stanie się bowiem oprawą dla najważniejszych chwil w życiu wielu szczęśliwie zakochanych par. Udany projekt sali weselnej to gwarancja dobrej zabawy dla młodej pary i wszystkich gości. Dlatego też, niezależnie od przewidzianego budżetu czy planowanego metrażu, warto korzystać ze sprawdzonych, przemyślanych rozwiązań architektonicznych.

Projekty sal weselnych

Sala balowa to serce każdego domu weselnego. Przestronne, stonowane wnętrze sali z wydzielonym parkietem tanecznym oraz miejscem na stoły powinno zachęcać gości do zabawy i swobodnych interakcji.

Nowoczesne projekty domów weselnych opierają się na złotej zasadzie – „mniej znaczy więcej”. Uniwersalna koncepcja przestrzenna gwarantuje parze młodej lub zatrudnionym przez nią dekoratorom dużą swobodę w późniejszej aranżacji i personalizacji wnętrz.
Gotowe projekty domów weselnych uwzględniają wszystkie niezbędne strefy przestrzenne. Oprócz sali balowej, w domach weselnych znajdują się wydzielone zaplecza kuchenne z obszernymi pomieszczeniami magazynowymi, części noclegowe z pokojami jedno- i dwuosobowymi oraz wygodne toalety, dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych oraz rodziców z małymi dziećmi. Należy także zadbać o bezpośrednie otoczenie domu weselnego. Obok dużego parkingu, warto uwzględnić w projekcie przestrzeń zieloną, a także bezpieczny plac zabaw dla dzieci.