Projekty hoteli

projekty hoteli

Kliknij tutaj, aby sprawdzić więcej projektów hoteli

W projektowaniu obiektów noclegowych i gastronomicznych, warto sięgać po praktyczne, sprawdzone rozwiązania architektoniczne. Dlatego też, prezentujemy bogatą ofertę zróżnicowanych koncepcji projektowych – począwszy od luksusowych kurortów i wykwintnych restauracji aż po niewielkie hotele oraz klimatyczne knajpki.

Projekty hoteli i restauracji

Podobno nie należy oceniać książki po okładce. Wieloletnie doświadczenie w branży projektowej przekonuje jednak, że w przypadku hoteli i restauracji zasada ta nie znajduje zastosowania. Przykładem niech będzie klasyczne lobby, czyli przestrzeń, w której znajdujemy się od razu po wejściu do budynku hotelu. Stanowi ono główną wizytówkę obiektu. Interesujący i przemyślany układ oraz intrygujący wystrój lobby zachęca gości do dokonania rezerwacji. Dobre pierwsze wrażenie jest kluczem do sukcesu także w przypadku lokali gastronomicznych. W pierwszej chwili, klientów przyciąga bowiem przede wszystkim oryginalna, spójna koncepcja architektoniczna, nawiązująca do serwowanej kuchni oraz atmosfery lokalu.

Projekty hoteli, które posiadamy w swojej ofercie charakteryzują się wysoką funkcjonalnością, dbałością o detale i standard wykończenia. Uwzględniają one wszelkie konieczne rozwiązania infrastrukturalne, optymalne zaplecza gastronomiczne, techniczne oraz sanitarne, a także zagospodarowanie przestrzeni wokół obiektu. Prezentowane przez nas pomysły, czy to skromne projekty małych hoteli, czy też znacznie bardziej okazałe koncepcje obiektów noclegowych, gwarantują gościom najwyższy komfort i bezpieczeństwo.